Kızımın Arkadaşı Beni Becerdi

Seks hikaye
Seks hikaye

Herkesin zevki arzusu farklı zamanlarda değişim gösterebiliyor. Ben 52 yaşında eşini uzun süre önce kaybetmiş kızıyla yaşayan biriyim. Evde çoğu zaman tek başıma kalırım. Kızım çalıştığı için evde ona yardımcı oluyorum. Ara sıra arkadaşları gelir birlikte takılırız. Özellikle kız arkadaşlarından birsi bana çok yakın davranışları vardı. Fiziksel temasları her defasında daha fazla tahrik edici duruma geliyordu. Fakat yaş farkından dolayı ben oralı olmuyordum. Öğrendiklerim beni bu yönde çok farklı düşüncelere sevk etti. Çoğu kez kızım işteyken onunla evde yalnız kaldık. Başka erkeklerle seks anlamında çok serbest olduğunu öğrendim. Hatta bir keresinde bir erkekle yaptıklarını anlatınca bunda sakınca yok dedim.

Seks hikayeler

Ben her zaman temkinli olmayı tercih ederim. Öncelik karşımdakinden gelmesini beklerim. Yine kızım 24 saatlik nöbete gittiğinde arkadaşı bizde kalmaya karara verdi. Ben kendi odamda televizyon seyrederken banyonun kapısı açıldı su sesleri gelmeye başladı. Merak ettim baktım. Kapı yarıya kadar açık kız duşta köpüklendim kıçını cama yaslamış eliyle amını parmaklıyordu. Arkası dönük olduğu için bacak arasından amıyla oynadığı dudaklarını açıklığından belli oluyordu. Oynarken inlemeyi ihmal etmiyordu. Öyle böyle değil gayet sesli şekilde inliyordu. En sonunda kasılarak orgazmı yaşadı. Köpüklerini saçını yıkadı tam arkasını dönecekken ben odama geçtim. Ama kapıyı aralık bıraktım. Bu durumu gören alet şahlandı. Bende tam banyodan çıkışta görülecek şekilde aleti elime aldım okşamaya başladım.

Seks hikaye

Kapı aralığından beni izlediğini fark ettim. Bende zevk seslerini gayet yüksek çıkarıyordum. Kapı aralandı içeri kız çırılçıplak daldı. Anlaşıldı yardıma ihtiyacın var diyerek aleti ağzına aldı. Eliyle ağzıyla bir posta havluya boşalttı. Amını hiç vakit kaybetmeden ağzına dayadı. Kalçaları oynak kız ağzıma çılgınca boşaldı. Benim tekrara canlanan aletin üzerine oturdu. Sen beni ben seni istiyoruz. O zaman zamanı boşa geçirmeyelim derken çılgına dönüyordu. Üzerimden kalktı yanıma yattı bacaklarını aralayarak beni üstüne istedi. Amı sırılsıklam olmuştu. Dudakları açılmış pembe amı sikilmeyi bekliyordu. Aleti yavaşça soktum. Hızlı gir çık demesiyle tempoyu arttırdım. Beş dakika sonra boşalacağımı söyledim. Memelerime boşal dedi. Çıkardım ne varsa memelerinin arasına attırdım. Tekrar banyoya girmek zorunda kaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*