Ev Sahibi Kadını Azdırınca Olanlar Oldu

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Ev Sahibi Kadını Azdırınca Olanlar Oldu

Bazen insanların istediğini anlamak onlarla iletişimi kolaylaştırmaktadır. Aynen bizim dul ev sahibinin istediğini anladığımda iletişim daha farklı olmuştu. Kızım şehir dışında çalışması gerekince ona ev kiraladık. Bizde arada gidiyor kalıyorduk. Ev sahipleri ile hemşeri olunca samimiyet daha farklı olmuştu. Evlerine gidiyor onlarda bize geliyordu. Zamanla ev sahibinin karısı hoşuma gitmeye başladı. Bazen kızımın evine ben yalnız gittiğim zamanlar oluyordu. Bunlardan birinde olanlar oldu. Evde yalnızdım. Öğle saatleriydi. Ev sahibi kadın elinde bir tabakla kapıyı çaldı. Açtığımda tabaktan çok göğüsleri benim daha çok ilgimi çekmişti. Kapalı olmasına rağmen kıyafetinin içinden taşacak hale gelmişti. Yemek yapmıştım size de getirdim dedi. Bende buyurun dedim. Hiç kızımı sormadan içeri girdi. Ben tabağı mutfağa bırakırken geçti salona oturdu.

Seks hikayeleri

Gördüğüm memeler benim aklıma şeytanlık gelmesine neden oldu. Üzerimde ince pijama vardı. Hemen altımdan donu çıkardım. Aleti boşta bıraktım. Salona geldiğimde zaten sertleşmeye başlayan aletim kadının gözüne saplanacak gibi duruyordu. Beni görünce utanır gibi oldu. Kusura bakma ben yeni kalkmıştım dedim. Kızınız yok mu markete mi gitti dedi. Yok işte bu gün yalnızım dedim. O zaman ben gideyim dedi. Kahve yapayım dedim sonra içeriz dedi. Ben aleti okşayarak gelmişsiniz bir kahve içelim dedim. Olur o zaman dedi. Fakat bir sorun var ben kahve yapmayı bilmiyorum dedim. Ben yaparım dedi. Bana da öğretir misin dedim. Olur dedi mutfağa geçtik. Mutfak dardı.

Seks hikayeler

Kadın ocağın başında kahveyi karıştırırken ben bakma bahanesiyle aleti kalçalarına dayadım. Kalçasını kenara çekti. Ben tekrar sorular sorarak kalçasını sıkıştırdım. Baktı durum ciddi. Kalça oynamaya başladı. İki elimle kalça yanaklarını sıktım. Senin amacın belli zaten kahve bahaneydi dedi. Bende çok ateşlisin kokunu duyduktan sonra kendimi kaybettim dedim. Ben bunu derken aleti amının olduğu yerlere sürtmeye başlamıştım. Ocağı kapattık eteğini sıyırdım. Bacaklarını açtım arkasından amını yalamaya başladım. Ben yaladıkça neden önceden beri bunu yapmamışız amım gevşedi diyordu. Senin kocan yalamıyor mu dedim. Sokar çıkarır onu bilir başka bir şey bilmez derken inlemeye başladı. Hemen bacakları iki yana açtırdım aleti amına yerleştirdim. Haykırarak ikimizde çılgınca boşalmıştık. O günden sonra kızımın işe gidişini takip etmeye başladı. Her gece bendeydi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*