Eşimin Ablasını Bağırtarak Becerdim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Eşimin Ablasını Bağırtarak Becerdim

Uzun zamandır hayalim olanı yaşamak bana çok iyi gelmişti. Cilve yapıp uzun zamandır bir türlü beceremediğim kadını en sonunda bağırtarak becerdim. Aslında benden çok istiyormuş ama fırsat olmammış. Eşimle ablası küsmüştü. Görüşmedikleri için ben arada muhabbet bozulmasın diye uğruyordum. Her defasında kocası evde oluyordu. Bir gün öğlen vakti uğradım. Geçerken kocasını kahvede gördüm ama seslenmedim. Doğrudan eve gittim. Ben gittiğimde çamaşır yıkıyordu. Az muhabbet ettikten sonra çamaşıra devam etmek için banyoya girdi. Elinde az bir şey yıkayacağını söyledi. Amacım onu o gün becermekti. Tuvalete girme bahanesiyle banyonun önünden geçtim. Kapı açık yere çökmüş bacakları açmış amı tabak gibi yaymıştı.

Seks hikayeleri

Beni görmemişti. Ben tuvalete girdim sifonu çektim aslında beni fark etti. Çıktığımda bacakları toplanmıştı. Sen ne zaman geçtin görmedim dedi. Ben göreceğimi gördüm muhteşem amın var dedim. Çok ayıp diyerek gülümsedi. Ne yalan söyleyeyim ben o kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim dedim. Ne güzelmiş anlamadım dedi. Ne olacak amın bacaklarım memelerin dudakların dedim. Çok tahrik olduğu her halinden belliydi. Elini bacaklarının arasına götürdü. Aslında uzun zamandır kalkmış bir alete aç ne yapsak acaba diyerek kalktı. Çamaşırım bitti istersen sana kahve yapayım diyerek mutfağa geçtik. Mutfakta kanepe vardı. Ben kanepeye oturdum elinden tutarak oturmasını istedim. Otururken doğrudan kucağıma çektim.

Seks hikayeler

Kalçaları kucağıma düşmesiyle dudaklarına yumuldum. Elimi amına attım. Önce okşadım parmaklayarak iyice sulandırdım. Hiç vakit kaybetmeden amını yalamaya başladım. amını ısırdıkça inlemeye başladı. Hadi sok diyerek yalvarıyordu. En sonunda beni yere yatırdı pantolonumu sıyırdı kalça hareketleriyle aleti içine almıştı. Üzerime oturdu öyle hızlı kalça vuruyorduk amının duvarlarından sıcaklığı her yerimde hissediyordum. Yavaşladı içine her şeyi almaya devam etti. Amından çıkardı arka tarafa girmesi için üstüne oturdu. Acısa da bunu bu gün her yerime sokmak istiyorum dedi. Arkasına girerken bağırmaya başladı. Ben hepsini alamaz diyordum. Ama ne varsa analından içine aldı. Ama çok bağırıyordu. Sessiz ol duyan olur dedikçe sen karışma ben bunu ne zamandır bekliyorum elleme diyerek tekrar amına soktu. Çığlık inleme bağırmalar arasında ben içine boşalmıştım. Olduğu gibi üzerime yığıldı. Çok güzeldi her fırsatta yapalım diyerek o gün sorunsuz ayrıldık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*