Bacağı Ağrıyan Kuzenime Masaj Şehvetle Bitti

Seks hikaye
Seks hikaye

Merhaba size bir siteden bahsedeceğim Ümraniye semtinde Ümraniye escortlarla konuşabilirsiniz. Becerikli bir erkeğim diyebilirim. Özellikle masaj konusunda ve sevgili oluşturma konusunda çok marifetli bir erkeğim. 24 yaşında henüz çiçeği burnunda gençlik ateşi yüksek bir erkeğim. Kuzenimle ve arkadaşlarımla yeğenimle çok iyi geçinirim. Özellikle halamın kızıyla çok samimi zamanlarımız olmuştur. Üvey oldukları için bazen uzak kalıyoruz. Fakat aramızdaki aşk ve sevgi hiçbir zaman bitmedi. Kuzenim 26 yaşında benden büyüktü. Bana bazen değişik espriler bile yaptığı oluyordu. Fakat öyle samimi öyle sıcak hareketlerimiz oluyordu ki çoğu zaman kucak kucağa olduğumuz sarıldığımız öpüştüğümüz zamanlar oluyordu. Ben onu öptüğüm zaman gülümsüyor bana daha yakın oluyordu. En sonunda bir gün yine halamlarda buluştuk.

Seks hikaye

Onlar odada otururken kuzenim bacağım çok ağrıyor bana biraz masaj yapar mısın dedi. Yaparım tabii ki dedim. Sanki sertçe üzerine bastım ağrıdı dedi. Sen masaj konusunda marifetlisin gel şu kaslarıma bir gevşet dedi. Kasları gevşet ederken başka yerlerinle gevşeteceğimden belki de haberi vardı belki de yoktu bilmiyorum. Kanepeye yattı yüzüstü uzandı. Yüzüstü uzanınca kalçası kapak gibi açıldı. Boydan elbise olduğu için elbise kalçalarını arasına girmişti. Kalçasına hafife yukarıya çekerek bacağının ağrıyan yerini gösterdi. Tam kalçasına yakın bir kısım daha ağır olduğunu söyledi. Ayaklarının ucundan başlayarak baldırından kalçasına doğru geldim.

Seks hikayeler

Kalçalarına elimle bastırarak bir bacağına iyice oturdum. Ben kalçalarına bastırırken orası ağrımıyor ileri gitme dedi. Tamam dedim. O arada baş parmağımla arka deliğinin üzerindeydi. Baş parmağını çeker misin dedi. Baş parmağı çektim amının üzerine koydum. Oradan da çeker misin dedi. Nereye koyayım o zaman dedim. Nereye koyarsan koy amıma mı koyacaksın dedi. Vallahi koymayı düşünüyorum dedim. Amın arıyor ağrımıyor mu dediğimde ağrımıyor dedi. Olsun oranın da ağrımasa da yüzünü güldürelim dedim. Bence yüzünü güldürdüm zaten onu okşadım dedi. O kadar ben de okşasam fena mı olur dedim. Saçmalıyorsun dedi baş parmağımla yumuşak amcığını okşamaya başlamıştı. Yapma bunu istemiyorum dedi. Ben de sikimi çıkarmış üzerine oturmuş amına sürtmeye başlamıştım.

Seks hikayeleri

Arka deliğine sürttüğümde hayır sakın dedi. Peki dedim amına sikimi soktum. Yavaşça zorladım kolaylıkla içine girdi. Ben senden ne istiyorum sen ne yapıyorsun dedi. Ne yapsam boş ver keyfini çıkar dedim. Öyle yapacağız artık yapacak bir şey yok dedi. Kalırdı amını iyice karşıdan görünüyordu. Sikimi doğrudan amının deliğine denk getirdim yavaşça içine soktum da yavaş hareketlerle önce yarıya kadar sonra tamamını soktum. Hadi olan oldu artık keyfimize bakalım dedi. Kuzenimi kucağıma aldım bir güzel içine boşaldım. Niye içime boşaldın bak kaza yaptın dediğinde evlenmek zorunda kalalım dedim. Aslında böyle bir şeye hiç niyetim yoktu bu sözüme karşı tepkisini görmek istedim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*