Hasta Numarasıyla Teyzemin Gelinini Becerdim

Seks hikayeleri
Seks hikayeleri

Hasta Numarasıyla Teyzemin Gelinini Becerdim

Özellikle sağlık problemlerini çabuk geçirmeyi tercih ederim. Ona göre tedbir alır ona göre kendimle ilgilenirim. Bir gün yine annemleri ziyarete geldiğimde biraz keyfim kaçmıştı. Evde yatarken kapı çalıp misafir geldiğini hissettim. Gelen misafir teyzemin oğlunun karısıydı. Onunla daha güzel anlaşırdık. Yatakta yatarken odama girdi. Geçmiş olsun diyerek muhabbete başladı. Annem ben komşuya gideceğim eşim var siz oturun dedi. Otururken yanımda benimle ilgilenirken elimi bacağının üzerine attım. Bacağının üzerine atmamla birlikte daha yakınıma sokuldu. Bacakları birleşik vaziyetteyken bacaklarını ayırmıştı. Bacaklarını ayırmasıyla elim amının bölgesine kaydı. Serçe parmağımı amına hafif hafif dokunmaya başladım. Hasta değil misin hiç de boş durmuyorsun dedi. Ben hasta değilim sadece dinleniyorum dedim.

Seks hikayeleri

İstersen gel birlikte dinlenelim dedim. Annen gelirse ikimiz de kapı dışarı eder dedi. Ben de yakın zamanda gelmez onun lafı bitmez dedim. Yavaşça yanıma sokuldu arkasına döndü. Arkasına dönmesi ile arkasına yapışmam bir oldu. Arkasına yapışıp aletimi hemen hızlı bir şekilde külotunun arasından amına dayadım. Çok hızlısın dur ıslanayım amım biraz gevşesin dedi. Gevşeme zamanı değil çabuk kendine hazırla dedim. Tamam sok gitsin boş ver kendi kendine ıslanır dedi. Zaten ben soktukça güzel bir şekilde kucağıma oturtmayı başarmıştı. Sonrasında bacağını kaldırıp arasına yerleştirdim. Yatağın üzerine yatırıp bacaklarını ayırıp güzel bir şekilde becerdim.

Seks hikayeler

Sen neden beni daha önce sikmiyordun ben seninle sevişmeyi zaten hayal ediyordum dedi. Böyle güzel konuşmalar geçtikçe daha da hoşuma gitti. Memelerini açtım güzelce hem ısırarak hem de yalayarak zevkin doruklarına çıkardım. Kulak memesini öptüm boynunu öptüm dudaklarından öperek daha da seks için hazırlanmasını sağladım. Sonrasında arkandan da yapmak isterdim dedim. Hiç arkamdan yaptırmadım seninle bir deneyelim dedi. Arkasını döndü önümde domaldı. Güzelce amının suları ile ıslatıp arkasına dayadığımda biraz kendini sıktı. Kendini serbest bırak dediğimde çoktan sikimin başı arkasına girmişti. Çok sokma canım acıyor dedi. Yavaşça başını sokup çıkararak oradan da tat almasını sağladım. Sonrasında amına sokarak tekrar burada boşaldım. Ya hadi sana geçmiş olsun diyerek üzerine toparladı hızlı bir şekilde evden ayrıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*