Çamaşır Makinesinin Üstünde Bacak Omza

seks hikayeler
seks hikayeler

Çamaşır Makinesinin Üstünde Bacak Omza

Merhaba ben Damla size bir web sitemizden bahsetmek istiyorum Ümraniye de aradığınız Ümraniye escort bayanları yazarak sizde giriş sağlayabilirsiniz.

Kalkmışa oturmak her iki tarafı da çoğu kez mutlu eder. 29 yaşında işinde gücünde bir adamım. Evliyim ve eşimle çok sık olmasa da beraber oluruz. Ama farklı bir afetle birliktelik her zaman cezbedici olmaktadır. Bu birde bana uzak eşime yakın olunca kıskandırıcı etkisi daha fazla oluyor. Eşimin arkadaşı bana her gördüğünde değişik hareketlerle tahrik edici yaklaşımlar yapıyordu. İlk zamanlar samimiyetimden diye geçiştirdi. Fakat evlerine misafire olduğumuzda yaşadıklarımız hiçte bunun samimiyetten olmadığını ispatladı. Eşimin arkadaşına bir yaz günü misafir olduk. Biz hava sıcak olduğu için balkonda yatıyorduk. Her akşam yattıktan sonra balkon kapısına gelerek kısacık geceliğinin altından beyaz güneş görmemiş kalçalarını göreceğim şekilde eğilerek pozisyon verip sonra kayboluyordu.

Seks hikayeleri

Bir gece artık bunun boşa gitmesini istemedim ve hemen arkasından bende banyoya girdim. Çamaşır makinesinin kapağını açmış domalmış altında külot yok amı kabak gibi meydandaydı. Eliyle oynamış ki amının dudakları açılmış deliği ortaya çıkmıştı. Bu manzara karşısında tek yapılacak ya parmaklamak ya da yaşamak gerekiyordu. Ortamı dinledim hiç ses yoktu. Hatta eşimde eşi de horul horul uyuyordu. Aleti elime aldım iki sıvazladım zaten sertliğin zirvesine vurmuştu. Benim sesimi duymasına rağmen tepki vermemişti. Önce arkasına eğildim. Amını bir güzel kokladım. Dilimi amının derinliklerine daldırdı. Klitorisini yalarken kalçası hareketlenmeye başladı. Hiç vakit kaybetmeden amının dudaklarını araladım aleti sertçe sapladım. Yavaş hayvan diyerek gülümsedi. Elini çabuk tut uyanırlarsa yarım kalır diyerek kendisi içine alacak şekilde geri ileri hareket ediyordu.

Seks hikayeler

Ne zamandır bekliyorum neredesin sen diyerek beni b ir güzel azarladı. Ben he gece eşimle seviştikten sonra doymadığım için sana geliyorum bir türlü anlamadın diye söyleniyordu. Döndürdüm çamaşır makinesinin üstüne oturttum. Bacaklarını araladım amını bir güzel yaladım. Hadi sok artık içime söndür şu yangını diyerek başımdan tutup beni üzerine çekti. Bacaklarını omuzlarıma attı amını iyice açarak aleti dibine kadar aldı. Her girişte yavaş seslerle oh diye rahatlıyordu. İçine boşalmamda sakınca var mı dedim yok hap aldım demesiyle patlamam bir oldu. Ben içine ılık ılık boşalırken beni boşlama bunu en kısa sürede tekrar istiyorum diyerek banyodan çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*