Üvey Ablamı Fotoğraflarken Azdırıp Kaydım

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Üvey Ablamı Fotoğraflarken Azdırıp Kaydım

Merhaba Ben Sedat sizlere üvey ablamla seks hikayemizi anlatacağım. Bazen planladığım olayların yolunda gittiğinde daha çok mutlu oluyorum. Kafamda planlamış olduğum birçok olayı yaşadığım zaman başarılı olduğumu hissediyorum. Özellikle hiçbir kan bağımız olmayan üvey ablamla değişik planlar yapardım. Evde bazı oyunlar düzmeye ve bunu zevke dönüştürmeye karar vermiştim. Önce fotoğraflarını çekecek daha sonra onu tahrik edecek her şeyi yapacaktım. Evde yalnız olduğunuz bir zamanda senin fotoğraflarını çekeyim sosyal medyaya koyayım herkes seni beğensin dedim. Böyle meraklı olduğu için hiç hayır demedi. Önce göğüslerinin olduğu bölgeyi güzelce fotoğrafladım. Göğüslerini yarıya kadar açmasını seksi bir vaziyet almasını söyledim. Niye beni pazarlayacak mısın neden böyle çekiyorsun dedi. Bana ne sosyal medya senin hesabın istediğin gibi görünsün dedim.

Seks Hikayeler

Fakat ben göğüslerini açtıkça hiç itiraz etmiyordu. En sonunda göğsünün bir tanesini gömleğinin dışına çıkararak bu da bana hatıra olsun diyerek çektim. Tekrar göğsünü sutyeninin içine koydum. Daha sonra bacaklarını ayırmasını daha güzel seksi fotoğraflar oluşturabileceğimi söyledim. Ben fotoğrafları çekerken bir anda külotunun göründüğünü fark ettim. Dedim bir külotun görünüyor istersen amını gösterme herkes sana tav olur dedim. Sen ne diyorsun ben öyle bir şey göstermedim dedi. Fotoğrafları gösterip kırmızı külotunu görünüyor dedim.. Bunun üzerine daha iyi fotoğraflar çekebiliriz dedim. Tamam çıkar külotunu aç bacaklarını amını çekeyim dediğimde onu çekip ne yapacaksın diyerek toparlandı. Ben de bakıp mastürbasyon yapacağım dedim.

Seks Hikayeleri

Mastürbasyona ne gerek var mı gel sikeceksen önce yala sonra da sikini içime daldırırsın dedi. Bunu gerçekten istiyor musun dediğimde sen zaten yapacağını yaptın zaten azdırdın beni ne yapacaksan yap artık diyordu. Bir fotoğraf çekme isteği nelere ulaşmıştı. Böyle zamanlarda kafama koyduğunu yapan kararlaştırdığını sonuna kadar götüren birisi olduğumu açıkça söyleyebilirim. Ben de çıkardım ağzına verdim. Bir de böyle fotoğrafını çekerim dedim. Fotoğraf çekmene gerek yok gel seni zevkin doruklarına çıkarayım dedi. Ateşli bir sakso ile güzel seksi durumları yaşadık. En sonunda bacaklarını ayırdım sikimi amına yerleştirirken sen bunu çoktan hak ettin dedim. Önünden arkasından her yerinden sikerek o gün muradıma ermiştim. Böyle planları yaptığımda her zaman sonunda ulaşabilecek güzellikleri de hayal ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*