Azgın Kadını Sözlerimle Azdırıp Becerdim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Azgın Kadını Sözlerimle Azdırıp Becerdim

Merhaba azgın kadın ile seks hikayemi anlatacağım. Amcamın karısına uzun zamandır tav oluyordum. Küçük güzel kalçaları güzel göğüsleri ve ateşli dudakları beni deli ediyordu. Yanına her gittiğimde sen çok fenasın sen erkeği delirtirsin diyordum. Amcamın karısı 52 yaşında hala 30-35 yaşlarındaki kadınlar gibi genç güzel ve heyecanlı bir güzel ben 30 yaşında genç delikanlı azgın bir yapıya sahiptim. Beni her gördüğünde sen altına yattığın kadına delirtirsin diyordu. Hele bir altıma yat o zaman anlarsın diyordum. Fakat ben senin altına yatmam senden korkulur diyordu. Böyle şaka yollu konuşmalar yaparken bir gün bir yerde otururken fırsatını yakaladım. Hani altına yatana parçalarsın diyordun ya gel yat da bakalım nasıl oluyormuş dedim. Salak mıyım ben senin altına niye yatayım sen altta yat da ben üstüne oturayım dedi.

Seks hikayeler

Olur nasıl istiyorsan dedim. Evde kimse yoktu. Hemen sikime kaldırdım çıkardım hadi otur dedim. Ben şaka demiştim gerçekten sen çıkardın mı derken bana bakarken ağzının suları akıyordu. Oh ne güzel şeymiş bu hem de sertleşmiş hazır dedi. Hemen yalamaya başladı. Birkaç yalayıp ısladıktan sonra üzerine oturdu. Üzerine oturup zıplamaya başladı. Öyle hızlı zıplıyordu ki ateş çıkarıyordu. Sen çok azgın bir kadınsın dedim. Bunu yeni mi anlıyorsun dedi. Geniş kalçaları çılgınca sevişirken ateş çıkıyordu. En sonunda ben boşalıyorum dedim. Sal gitsin içime hiç sıkıntı yok dedi. Ben de içine olduğu gibi boşaldım.

Seks hikayeleri

Ben içine boşaldıkça amının kenarından benim boşaldığım sıvılar çıkıyordu. Ben oturur vaziyette olduğum için çıkar dedi zaten boşaldım içimde kalmaz dedi. Üstümden kalktı yanıma yattı aletimi okşayarak tekrar kaldırdı. Bacağını kaldırdı bacağının kenarından amına sürterek tekrar am deliğine yerleştirdi. Şeftali gibi açılmış muhteşem bir şekilde giriyordu. Her giriş çıkışta şakır şakır sesler çıkıyordu. Kenarından sular sızıyor bacağının kenarından amına sürterek akıyordu. Çok ıslaksın çok delirmişsin sen sevişmek için yaratılmış bir kadınsın dedim. Daracık amcığına sikmeye doyamıyorum dedim. Öyle dedikçe sen beni zaten bu sözlerinle deli ediyorsun sana dayanmak mümkün mü diyordu.

Seks hikaye

En sonunda kalçasından tuttum kendime doğru çektim. Bacağına oturarak aletimi köküne kadar yerleştirdim. Amı öyle açılmıştı ki amının dolgun dudakları aletimin kenarlarına yapışıyordu. Tekrar boşalıyorum dediğimde sende de enerji varmış durup durup boşalıyorsun dedi. Ben boşaldıkça titriyor orgazm boşalma zevkini yaşıyordu. Sen boşalıyorsun da ben boş mu duruyorum sen ılık içime boşaldıkça ben daha çok boşalıyorum dedi. O zaman ikimiz bir anda boşalalım iyice zevkinde zirvesine çıkalım dedim. Zaten bunu defalarca yaptık farkında değil misin dedi. Farkındayım ama bir de görerek yapalım dedim. Ben soktukça tekrar titremeye kasılmaya başladı. Her kasıldığında eliyle beni öyle sıkıyordu ki etlerimi koparacak gibi çekiyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*