Arkadaşımın Teyzesine Banyoda Döşedim

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Merhaba Ben Mert sizlere arkadaşımın teyzesiyle seks hikayemi anlatacağım. Gençlik ateşini en iyi şekilde koruyan ve yaşayan bir erkeğim. Mutlu 24 yaşında henüz daha üniversiteye bitirmeyen ve arkadaşları dostluğu seven birisiyim. Erkek arkadaşımla bir gün onların evine gittik. Erkek arkadaşımın evinde iki tane kadın vardır. Birisi annesi birisi teyzesiydi. Babasını sorduğumda babası yurt dışında olduğunu söyledi. Yurt dışından arada sırada geliyormuş onlarla fazla ilgilenmiyormuş. Bunun üzerine arkadaşım annesi dışarıya çıkması gerektiğini söyledi. Arkadaşım sen istersen evde kal teyzemle çarşıya çıkıp gelirim dedi. Teyzesi sarışın ateşli eğlenceli güleç yüzlü birisiydi. Dekoltesi öyle derindeki göğüsleri yarıya kadar görülüyordu.

Seks Hikaye

İlk bakışta onun dul bir kadın olduğunu anladım. Daha sonra tanıştığımızda kocasından olaylı bir şekilde boşandığını 38 yaşında olduğunu gençliği yaşayamadığını burada vakit geçireceğini söyledi. Aslında her şey parça parça ortaya çıkıyordu. Sonradan teyzesi ben banyoya gireceğim sen istersen televizyon seyret dedi. Üzerine çıkarırken hiç çekinmiyordu. Yanımda üstünü çıkardı sadece külot ve sutyenle kaldı banyoya gitti. Daha sonra yine burada giyinirim diyerek kıyafetlerini yanımda bıraktı. Sen çok rahat bir kadınsın benden çekinmiyor musun dedim. Senden niye çekineyim ki sen yeğenimin arkadaşısın dedin. Yeğeninin arkadaşıyım ama erkeğim dedim. Erkek misin erkeksin ama bana zarar vermezsin dedi. Verir miyim vermez miyim orasını bilemem dedim.

Seks Hikayeler

Neyse ben gidiyorum o muhabbet çok uzadı dedi. Banyoya gitti o duşun içerisinde kendisi oynarken bir anda karşısına beni gördü. Sen burada ne yapıyorsun dediğimde seni seyrediyorum dedim. Ayıp değil mi dedi. Neyin ayıp olacak zaten don sutyen yanımdaydın üstünü çıkartan çıplak kaldın dedim. Çok açık söylüyorsun gerçekten senin yanında soyundum ne yapmam gerekiyor dediğimde sikimi çıkardım duşa kabine yaklaştım ağzına bak tadına neler yapabilirim görürsün dedim. Öyle olmaz istersen yanıma gel dedi. Yanına gelirim gelen olur yakalanırız dedim. Onlar uzun süre gelmez işler uzun dedi. Sonra soyundum yanına girdim. Birlikte öpüşmeye başladık sarıldım sikimi önden amının olduğu yere yerleştirdim. Köpüklü olduğu için kaygandı.

Seks Hikayeleri

Sikimi sürerken bir anda içine girdi. Ben sana içime sok dedim mi diye azarladı. İçine sok demedin ama amın içine istiyordu dedim. İsteyip istemediğine ben karar veririm dedi. Sonra bir anda zıpladı kucağıma oturdu sikimin üzerine oturduğu için şak diye amına girdi. Sabunlu olduğu için arka deliğine de sokmayı planlamıştım. Kalçasından tuttum kaldırdım. Sabunla arka deliğini okşadım sikimi denk getirdim şak diye oturtturdum. Bir anda çığlık atmaya başladı. Ne yapıyorsun ben sana götümü sik dedim mi niye böyle yapıyorsun dedi. Sik demeden ama götün istiyor soktum ben de dedim. Köküne kadar soktuğum için gerçekten acıdan kıvranıyordu. Çıkardım amına soktum fışkırtarak iki kere boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*