Dolgun Kalçalı Dul Kuzenimle Oynarken Seviştik

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Dolgun Kalçalı Dul Kuzenimle Oynarken Seviştik

Merhaba ben Öznur dul kuzenim ile seks hikayemi anlatacağım. Oyun oynarken sevişmenin güzelliğini anlatsam mı bir kelimeler yetmeyecektir. Yaşadıklarımız aslında kendimize bir hatıra olarak kalmaktadır. Dul kuzenimin uzun zamandır benimle ilgilendiğini fark ediyordum. Fakat bu farkındalığı daha özel hale getirebilmek için içimdeki duygularla ona yanaşmaya çalıştım. Kendisini sevdiğimi onunla ilgilenmek istediğimi söyledim. Bunun karşılıklı olduğunu onun da bana ilgisi olduğunu hissettim. Aslında daha çok gençken ikimiz de evlenmemişken birbirimize bazı dokunuşlar yaparak bunu belli etmişti. Aradan zaman geçtikten sonra dolgun kalçalarını iri göğüslerini sevmek okşamak daha çok hoşuma gitti. Yavaş yavaş dudaklarına küçük bir öpücük kondurdum. Aslında oyun oynuyormuş gibi yine göğüslerine dokunmaya amını okşamaya kalçalarına okşamaya çalıştım. Bunu gerçekleştirirken ani hareketlerle belli belirsizler yaptım.

Seks hikaye

Bu oyunun bir anda seks macerasına seks hikayesine dönüşeceğini hiç düşünmedim. Özellikle aramızdaki elektriğin daha mükemmel hale gelebilmesi için ona karşı ilgimin olduğunu en başta söylemiştim. Ben göğüslerine dokunmaya başladıkça dudağından bir kere öptükten sonra gerisi geleceğini biliyordum. Hiç vakit kaybetmeden dudağıma yapıştı çılgınlar gibi öpüşmeye başladı. Dudaklarımı öyle içine çekiyor ki dudaklarımı ısırarak beni çılgına döndürdü. Dil dansı yapmaya Fransız öpücüğü gerçekleştirmeye başlamasının ardından gömleğinin düğmelerini açtım sutyenine sıyırarak göğüslerini açığa çıkardım. Onun yanında hemen altında külotunu çıkardım eteği sıyırdım amını açığa çıkardım. Ben bunları gerçekleştirirken o da benim üzerime çıkarmaya başladı.

Seks hikayeler

Odada yalnız olduğumuz için ve kimse eve gelmeyeceği için çok rahatlık. Başımdan tuttu önce göğüslerinin arasına bastırdı. Tekrar öpüşmeye başladık. Sonrasında kalçalarını yukarıya doğru çekerek amımı yala senin diline ihtiyacı var dedi. Amını yalamaya başladığımda inlemeye başladı. Vakit geçirmeden onu bir güzel orgazm zevkini zirvesine çıkardım. Klitoris bölgesine yaladığımda amından sular damlamaya başladı. En sonunda sikimi tutarak amını deliğine yerleştirdim. Ben amına sokarken özellikle suları kenarından damlamaya başlamıştı. Hışırtılar çıkmaya ve şakır şakır vuruntu sesleri gelmeye başladı. Ben bunları gerçekleştirirken gerçekten zevkin zirvesine çıkmış çığlık atmaya başlamıştı. Ben üzerinde tepindikçe artık içime boşal senin sıcaklığını istiyorum diye bağırıyordu. Ben de vakit kaybetmeden her şeyi içine boşalttım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*