Banyoda Yengemi Bastım

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Banyoda Yengemi Bastım

Merhaba Ben Onur sizlere yengem ile seks hikayemi anlatacağım. Evde kalabalık olunca bazı şeyleri yapmak daha kolay oluyor. Özellikle bir kadına kafaya koyduğum zaman onu becermek için elimden geleni yapıyorum. Özellikle yengemi gözüme kestirdiğim için onu her yerde gözetliyordum. Bir gün banyoya girdiğini gördüm. Önce kapının aralığından onu güzelce gizledim. Banyoda göğüsleriyle oynuyor bacakların arasını okşuyor kalçasıyla oynuyor vücudun her yerini seviyordu. Kendini seven insanlardan hoşlanırdım. Hala hoşlanıyorum. Ben 42 yaşında ateşli eğlenceli bir erkeğim. Yengem 52 yaşında eşiyle ara sıra kavga eden kişi olduğu için onunla bazı konularda samimiyet yaşıyorum.

Seks hikaye

Bu samimiyetimi bazen dillendiriyor bazen sözlü bazen uygulamalı olarak bazı şeyler yaşıyordum. En sonunda banyoda dikizlerken yanına girmeye karar verdim. Cesur yapımı her yerde kullanıyorum. Özellikle seks konusunda kendimi çok cesur hissediyorum. Banyoya üzerimi çıkardım girdim. Çünkü evde kimse olmadığını biliyordum. O gün herkes pazara çarşıya gezmeye gitmişti. Yengem yorgunum diyerek evde kalmıştı. Dinç bir yapıya sahip olduğu için dolayı herhangi bir rahatsızlığı olmadığını biliyordum. Banyoda tam saçlarını köpüklediği anda içeriye girdim. Arkasından kalçalarını tuttum hazır mısın dedim. Sen kimsin saçmalama salak herif ne işin var burada dedi. Kocanım kocan geldi farkında değil misin dedim. Ne kocası ben kocamı tanımaz mıyım dedi.

Seks hikayeler

Nereden tanıyacaksın kaç kere sikiştiniz sizi izliyorum hiçbir şey yapmıyorsunuz dedim. Bizim gece ne yaptığımızı mı gözetliyorsun dedi. Gözetlemiyorum sadece halinizden anlaşılıyor dedim. Ben hala seksi bir kadınım amcan da gayet sağlıklı bir adam dedi. Bunu en son ne zaman yaptığını doğru söyle dedim. Sana ne bunu söylemek zorunda mıyım dedi. Bu arada ben elimi bacaklarının arasına sokmuş köpüklü amcığını okşamaya başlamıştım. Ben okşadıkça yapma çık dışarı diyordu. Fakat hemen de hem arkadan iki elimle birden amının parmaklamaya başladığımda artık iş işten geçmişti. Ben parmakladıkça kıvranıyor yapma kötü oluyorum diyordu. Zaten bunun için geldim sakin ol rahat ol dedim. Önce köpüklü haliyle sikimi kalçaların arasına sürttüm. Daha sonra amını yerleştirdim.

Seks hikayeleri

Ben yerleştirdiğim anda çok güzel çok güzel devam ediyordu. Hani defol git diyordu ne olur dedim. Hala diyorum ama sikini bana bırak öyle git dedi. Ben işte şimdi saçmaladın madem canını istiyor niye yapmıyoruz dedim. Sana gel beni sikmeye demem gerekiyordu bak geldin dedi. Birlikte banyoda defalarca boşaldık. Hemen önden hem arkadan onu öyle bir becerdim ki aklı başından gitti. Sen ne zamandır niye gelmiyorsun madem böyle bir niyetim vardı dedi. Ağzına verdim çok konuşma bir de böyle boşalt dedim. Ağzında boşalırken yüzüne attırdım. Banyoda bir güzel yıkandık ikimizde sekse doymuş bir şekilde odalarımıza dağılırken gerçekten köpüklü amcığının güzelliği gözümün önünde tekrar tekrar canlanıyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*