Arkadaşımın Karısı Verdiği Pozisyonlarla Beni Delirtti Becerdim

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Arkadaşımın Karısı Verdiği Pozisyonlarla Beni Delirtti Becerdim

Merhaba ben Volkan Arkadaşımın Karısı ile seks hikayemizi anlatacağım sizlere. Bazen hatır için farklı bir şeyler yaptığımı söyleyebilirim. Hele ki futbol maçı seyretmeyi hiç sevmem. Fakat hatır için arkadaşlarımın evine gittiğimde her şey hazırdı. Herkes kanepeye oturmuş mısırları kucağına almış deli gibi maç seyrediyordu. Yalnız gittiğim için ben yalnız kalmıştım. Diğerleri eşleriyle gelmiş birbirlerinin yanına oturmuş sokulmuşlar birbirlerini yalayarak maç seyrediyorlardı. Arkadaşımın karısı benim yanıma oturup sen niye yalnız kaldın dedi. Eşi maça öyle dalmıştı ki bizim konuştuğumuzu fark etmiyordu. En sonunda istersen bizde birlikte bir şeyler yapalım senin canın sıkılıyor dedi. Maç seyretmeyi sevmem diyerek kalkmıştım. Ben mutfağa gittiğimde ben kahve yaparken bana yardım edebilirsin dedi.

Seks Hikaye

Bu arada eşi seslenerek kahve yapıyor musun hadi çabuk kahveleri getir dedi. Yapıyorum acele etme yavaş yavaş yapacağım dedi. Bunun üzerine kahve yapmaya başladığında sen benimle ilgilen dedi. Ben de önce kalçalarını okşadım da göğüslerine okşayarak benimle böyle mi ilgileneyim dedim. Herhalde yani başka nasıl ilgileneceksin diye çıkıştı. Gözlerine bakarak dudaklarından öptüm. Yavaş kahveye taşıracağız dedi. Kapat kahveyi bırak şimdi kahve sırası değil dedim. Kalçalarını arasından sikimi arkasına sürttüm. Sürtmeyi bırak bir an önce sok istersen işimize bakalım dedi. Kapının yanına giderek ben dışarıya gözetliyorum sen arkamdan ne yapmak istiyorsan yap dedi. Hemen kalçalarını kavradım kafamı kalçaların arasına sokarak amını yalamaya başladım.

Seks Hikayeler

Amını kalçalarını bacaklarını her yerini yaladığım. Ben yaladıkça kıvranmaya başladım. Hazır vaktimiz yok bu kaçamak bugün kısa sürebilir dedi. Ben de tamam o zaman gereğini yaparım dedim. Önce parmağımı amına güzelce soktum. Sonra iki parmağımla sonra üç parmağımı yerleştirdim. Ben parmakladıkça amı iyice yanmaya başladı. Bel darbeleri ile ben boşalıyorum sakın elini çıkarma dedi. Ben o kadar değişik dokundukça kudurmuş vaziyette çıldırmıştı. Böyle daha güzel olur dedim. Niye sabahtan beri yapmıyorsun madem elinle oynuyorsun dedi. Ben sikimi sokar sokmaz kalçasını böyle hızlı hareket ettirmişti ki nasıl boşaldığımı anlamadım. İliklerime kadar içimde ne varsa çekip almıştı. Bende dudağını öperek harikasın dedim kahvenin altını açtım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*