Arkadaşımın Karısı Banyoda Domaldı Hayır Diyemedim

Seks hikaye
Seks hikaye

Arkadaşımın Karısı Banyoda Domaldı Hayır Diyemedim

Merhaba ben Can Arkadaşım karısı seks hikayemi anlatacağım. Sürprizlere her zaman açık olmama rağmen bazen şaşırdığımı söyleyebilirim. Arkadaşımın evinde çay muhabbeti yaparken tuvalete gitmek için kalktım. Tuvalet banyoda olduğu için eşinin banyoda çamaşırları leğenin üzerine ısladığını gördüm. Baktım onun işi bittikten sonra girerim diyerek oralarda oyalanıyordum. Ben oyalandıkça arkadaşımın eşi değişik hareketler yapıyordu. En sonunda öne doğru eğildi eteğini yukarıya doğru kaldırdı. Onu kaldırması ile birlikte kırmızı külotunu gördüm. Rahat edebilmek için yapıyormuş gibi hareketler yapmasına rağmen beni gördüğünü hissetmiştim. En sonunda kullanabilir miyim dedim. Ben buradayken mi kullanacaksın dedi. Kullanayım dedim lavaboyu kullanacağım demedin mi dedi. Tuvaleti kullanacağım dedim.

Seks hikaye

Tamam kullan benim için sakınca yok dedi. Anlaşıldı sen niyeti bozmuşsun dedim. Önce tuvaletimi yaptım sonra temizlendikten sonra senin de hakkını vereyim o zaman dedim. Önümde domalmış vaziyette dururken kalçalarını okşamaya başladım. Gelen olur yapma ben sana şaka dedim derken başlatma şakayı görürsün şimdi sen dedim. Sikimi temizledim ağzına verdim. Şunu bir güzel yala d kendine gelsin dedim. Tutarak boğazına kadar sikime soktum. Memelerinin arasına yerleştirdim. Memelerini birleştirdiğinde arası amcık gibi sıcak yumuşak bir durum yaratmıştı. Burada bir güzel boşaldım. Dışarıya baktığımda herkes kendi aleminde yaşıyordu. Tekrar ağzına verdim. Yeter artık midem bulandı dedi. Bırak şimdi mideni amına sokmam lazım kaldır şunu dedim.

Seks hikayeler

O zaman bana bırak diyerek eliyle okşamaya başladı. Okşadıkça kalkan sikimi hemen amına yerleştirdim. Burada birkaç hareketten sonra iyice sertleşti. Aletimi çıkardım arkasına dayadım. Sakın yapma. Çok acıyor dedi. Daha önce yaptın mı dediğimde parmağınla yaptığımda acıdı dedi. Fazla zorlamadan tekrar amını yerleştirip burada güzel bir şekilde boşaldım. Sana sormadan içine boşalttım ama sıkıntı var mı dediğimde sıkıntı olmaz hamile kalırsam görürsün dedi. O zaman sen ne tedbirini al dedim. Klozetin üzerine oturduğunda bütün ne varsa boşaldı. Artık sıkıntı yok gidebilirsin dedi. Bunu yapacağını tahmin etmiştim. Çünkü çok rahattı. Kimse anlamadan üzerimizi toplayıp ortama ayak uydurduk. Gözü halka sikimdeydi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*