Erik Bahanesine Komşumu Elledim Azdırdım

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Erik Bahanesine Komşumu Elledim Azdırdım

Merhaba ben Burak komşum ile seks hikayemi anlatacağım. İnsanın hayatında yaşadıkları bazen tesadüflerden ibaret olabiliyor. Bu nedenle yaşadığın birçok olayı aklıma getirdiğimde tesadüflerin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan birisi köyde erik toplarken oldu. Özellikle bizim evdeki erikler herkesin dikkatini çekiyordu. Bunlardan birisi de karşı komşunun dikkatini çekmişti. Kadın çok seksi ve ateşli erik yediği için zaten dikkatimi çekiyordu. Ben erik toplarken getir de yiyelim demesiyle gel kendin topla daha fazla olur dedim. O sırada ben merdivene çıkmış topluyordum indim şimdi sen topla dedim. Merdivene çıktı fakat merdiven sallanmıştı. Ben düşerim oradan diyerek inmeye çalıştı. İnme ben seni tutarım dedim. Önce bacaklarından tuttum. Bacaklara çok sıcak ve düzgün bir yapıya sahipti. Bacaklarını okşayarak onu tahrik etmeye çalıştım. Hareket ettikçe belimden tutar mısın çok sallanıyor dedi.

Seks hikaye

Belinden tuttuğumda daha ateşli olduğunu hissettim. Kalçalarından tutarak daha özel bir ruh yaratmaya çalıştım. Bir elimle kalçasından bir elimle tam amının olduğu yerden yakaladım. Şimdi sağlam durursun herhangi bir sıkıntı olmaz dedim. Böyle yapınca sen işini biliyorsun ne yapacağını bilirsin dedi. Buradan almış olduğum işaretle başparmağımı amının üzerine gezdirmeye başladım. Ben gezdirdikçe düşüreceksin sıkı tut dedi. Daha sıkı tutmamı mı istiyorsun dedim. Evet daha sıkı tut iyice kenetle beni buraya sabitle dedi. Öyle dediğinde ben de hem arkasından hem önünden başparmağımı amına dokunduruyordum. Elbisenin altına soktuğumda külotunun arasından am dudaklarına ulaştım.

Seks hikayeler

Amının dudaklarını okşadıktan sonra güzelce kalçalarını klitorisini mükemmel şekilde okşadım. Böyle dokundukça kıvranmaya başladı. Aşağıya indirdim aşağıya indirirken önüme sürtmesini sağladım. Gel biraz daha bizim eriklerden yiyelim dedi. Onların evine geçtiğimizde aslında erik falan yoktu. Evin içerisine girer girmez ellemedik yerimi bırakmadım. Yat şuraya çabuk çıkar sikini dedi. Sikimi çıkardım hemen eteğini kaldırdı külotunu çıkarmadan kenarından amına yerleştirdi. Üstüne oturmuş deli gibi zıplıyordu. İçine boşalırım yavaş ol dedim. Başka nereye boşalacaksın tabii ki içime boşalacaksın sıcaklığın içime girsin dedi. Ben de hiç boşluk vermeden güzel bir şekilde içine boşaldım. Erikleri yedin mi şimdi dedim. Yok bu daha çok güzeldi bunu yarın da yemek istiyorum dedi. Ben hemen üstümü toparladım kendi tarafımıza geçtim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*