Arkadaşımın Ablasını Banyoda Dikizlerken Yakalandım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Arkadaşımın Ablasını Banyoda Dikizlerken Yakalandım

Merhaba ben Arkadaşımın ablasını banyoda seks hikayemi anlatacağım.

Bir şeyleri yapmak için kafaya koyduğum zaman asla geri dönüşü olmayan bir yola çıktığımı hissediyorum. Özellikle arkadaşımın evine gittiğimde ablası değişik bir kıyafet tarzı içerisinde tahrik edici ve güzellikler oluşturuyordu. Fakat bir türlü yanaşamıyor bir türlü nasıl ona yanaşmam gerektiğini bilmiyordum. Bir gün banyoya girdiğinde arkadaşım markete gittiğinde onu dikizlemeye başladım. Ben onu dikizlerken aslında beni görmüş. Meğer karşıda aynadan kapıda gelip giden görülüyormuş. Beni gördüğü için amıyla oynamaya göğüsleri ile oynamaya başladı. Oradan dikizlerken kendimi çok azgın hissettim. Sikimle oynamaya başladım. Ben oynadığım için farklı şeyler yapıyordu.

Seks Hikaye

En sonunda çabuk gel içeriye terbiyesiz seni yakaladım dedi. Ben geri dönmek istedim fakat içeriye gel demese beni daha da çok tahrik etmişti. Banyoya girdim. Terbiyesiz herif burada ne geziyorsun defol git dedi. Hem çağırıyorsun hem kovuyorsun ne yapmamı istiyorsun dedim. Hiçbir şey yapmanı istemiyorum sadece kızdığımı sana söylemek istedim. Zaten kızışmış amınla oynuyorsun dedim. Eli amında olduğu için hemen çekti. Terbiyesiz herif sen hala beni mi gözetliyorsun defol git dedi. Azmış olmasaydın amınla oynamazdın dedim. Elimi amının üstüne koydum. Ben parmağımı amına sokar sokmaz elime bir tokat attı. Kendime doğru çektiğimde ve hala ısrar ediyorsun defol git dedi. Amın çok güzel göğüslerin de çok güzel sen çok tatlı bir kadınsın dedim.

Hikaye Seks

Konuşmayı iyi biliyorsun ama burada olmaz dedi. Nerede olur o zaman dedim o da hiçbir yerde olmaz sen benimle dediğime bakma dedi. Olur diyerek tekrar sikimi çıkardım. Başından tutup aşağıya doğru çekerek ağzına verdim. Bir kaç defa ağzına sokup çıkardıktan sonra o zaman arkamdan amıma sok dedi. Hemen duşa kabinin içerisinde öne doğru eğildi amını bana teslim etti. Özellikle amına sokup çıkardıkça oh iyi ki gelmişsin diye mırıldanıyordu. Ben de madem bunu istiyorsun devam ettirelim dedim. Şimdi sen bir kere boşaldın ben sana başka yerde tekrar veririm dedi. Tekrar buluşmalarımıza devam ettik. Özellikle banyoda sikişmek çok güzel oluyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*