Arabamla Yeğenimi Gezdirirken Elime Hakim Olamadım

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Arabamla Yeğenimi Gezdirirken Elime Hakim Olamadım

Merhaba Ben Şen sizlere yeğenim  ile seks hikayemi anlatacağım. Arabayla gezmeyi yanımda birilerini gezdirmeyi severim. Böyle değişik zamanlarda değişik hayaller kurarak yanımda bir kızla onunla arabada sevişmeyi hayal ediyordum. Böyle zamanda yanımda olan kişinin azgın olgun dolgun sevişmek için müsait olmasını tercih ederdim. Aynen istediğim gibi bir şeyleri yaşadığımı ve bu hayallerimi gerçek olduğunu görmek beni şaşırttı desem yalan olur. Arabayla gezmek için çıktığımda yeğenim gelmek istedi. Ben de onu yanıma alarak şehrin dışına doğru çıktım. Üzerinde kıyafeti gerçekten azdırıcı bir durum yaratıyordu. Göğüsleri fincan gibi küçük fakat arası çok seksi bir şekilde görülüyordu. Aynı şekilde ince ve sıkı bir tayt giydiği için amının olduğu bölge şişkin bir şekilde görünüyordu. Vites değiştirirken arada sırada serçe parmağımla bacağına dokunuyordum. Sonra iki parmağımla sonra 3 parmağımla.

Seks Hikayeler

Sonra elimi bacağının üzerine attım. Ben bacağına okşayarak konuşmaya başladığımda hiç rahatsız olmamıştı. Bunun aksine elini elimin üzerine koyarak amına doğru çekti. Parmağım amına koyduğumda öne doğru kalçasına vermişti. Böylece elim tamamen amının üzerine geldi. Elimle okşamaya başladığımda istersen kenara çek tehlikeli olacak dedi. Ormanda bir yere geldiğimde kenara çekerek güzel bir maceranın yaşanacağını hissettim. Hemen arka koltuğa geçerek dudaklarımızı birleştirdik. Bacaklarına açarak taytının üzerinden sikimi amına sürmeye başladım. Taytını yarıya kadar çıkardık bacaklarını birleştirip havaya kaldırdım.

Seks Hikaye

Sımsıkı amanın dudakları yanakları şeftali gibi olmuştu. Sikimi çıkardım ıslanmış ve sıkı amının içerisine yavaş bir şekilde soktum. Ben amına sikimi sokarken sikimin kenarlarından amının suları dışarıya çıkıyordu. Ben de parmağımla onları sikime sürüyor daha da kaygan hale gelmesini sağlıyordum. Bir ara amının sularının arka deliğinin üzerine aktığını fark ettim. Sikimi amından çıkardım arka deliğinin üzerine sürterek tepkisini görmek istedim. İstersen sokabilirsin dediğinde yavaş bir şekilde soktum. Arka deliği o kadar sıkıydı ki yarıya kadar geldiğimde ister istemez boşaldım. Salak mısın arkama niye boşalıyorsun diyerek hemen toparlandı. Aslında pişman olmuştum ama artık arabada yapacak bir şey yoktu. Sonrasında tekrar amına sokmak istediğimde sen yanlış yaptın artık sana vermeyeceğim dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*