Amcamın İkinci Karısı Mutfakta Domaldı

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Amcamın İkinci Karısı Mutfakta Domaldı

Merhaba ben amcamın ikinci karısıyla seks hikayemi anlatacağım. Bazen kadınlar beklediğini bulamadığında başka erkeklerde daha değişik maceralar arıyor. Amcam ilk karısından boşanmış ikinci karısıyla çok çabuk şekilde evlenmişti. İkinci karısı daha dinamik daha dolgun daha seksi bir güzelliğe sahipti. Yakın olmamıza rağmen hiç cinsel anlamda bir şey düşünmemiştim. İkinci karısını görür görmez sikişme hayalleri kurmaya başladım. İlk fırsatta onu domaltarak sikmeye karar verdim. Mutfakta bir şeyler yaparken hem laf atıyor hem de onu tahrik etmeye çalışıyordum. Şortumun kenarından donumun dışına çıkarmış olduğum sikimi okşarken kalkmış olduğu herhalde belli oluyordu. Aynı zamanda sikimi okşadıkça o da bana doğru dönmüş amıyla oynuyordu. Göğüslerine öyle öne doğru fırlatmıştı ki gözüme sokacaktı. Ben seni severim diyerek bana sarıldı. Sarılması ile kafamı göğüslerinin arasına sokmam biri oldu.

Seks Hikayeler

Göğüslerini koklayıp öperken ben de seni severim dedim. Yeni tanıştık ama hoşuma gidiyorsun dedim. Nasıl hoşlanıyorsan öyle sev beni dedi. Ben de çok hoşlanıyorum dedim ben boynundan öptüm. Boynundan ve kulağından öperek özellikle dudağına doğru yaklaştım. Öyle şeyler yapmayalım istersen ayıp olur dedi. Amcam seni kaç kere sikti neyin hesabını yapıyorsun dedim. İşin gerçeği aslında hiç ilişki yaşamadık dediğinde o zaman sana ilk ilişkiyi ben yaşatayım dedim. Bana söylerken aslında biraz çekimser biraz utangaç tavırlarla neden olmasın dedi. Mutfakta arkasına geçtim özellikle amına okşayacak ve koklayacak şekilde pozisyon yarattım. Ben yere oturduğumda amına ağzıma dayamış güzelce yalamamı istiyordu.

Seks Hikayeleri

Amını yaladım kalçalarını okşadım göğüslerini okşadım en sonunda mutfak tezgahının üzerine oturup bacakların arasına girdim. Ben ayaklarının arasına girdiğimde böyle sikişmeyi özlemiştim dedi. Bu özlemini giderebilmek için elimden gelen çabayı en iyi şekilde gösterip güzel bir şekilde becerdim. Önce domalmış vaziyette arkasından siktikten sonra bacaklarının arasına girip am dudaklarının güzelce sikime yalamasını sağladım. Güzel bir fırça çektikten sonra amının derinliklerine soktuğum sikimi derinlerde boşalmasını sağladım. Böyle iyi oldu mu dediğimde mükemmel oldu bunu tekrar yaşayalım mı tekrar yapalım dedi. Amı o kadar sıcaktı ki sikim içinden çıkarırken dışarının serinliğini hissetmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*