Aramızda Yaş Farkı Hiç Engel Olmadı

Seks hikaye
Seks hikaye

Aramızda Yaş Farkı Hiç Engel Olmadı

Merhaba ben Furkan size bir siteden bahsedeceğim Ümraniye semtinde ümraniye escortlar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Çevreme her zaman pozitif enerji yaymayı seven birisiyim. 20 yaşında daha toy delikanlı olmamın yanı sıra çılgın hareketlerimle etrafımı etkiliyorum. Çevremizde olan kadınlar bana gerçekten çok ilgi duyuyor. Özellikle komşumuzun karısı benimle oyunlar oynamayı seviyordu. Aramız daha çok yaş fark olmasına rağmen bazı şeylerin farkındaydım. Komşumuzun arası 40 yaşındaydı. Arada sırada benimle birlikte olurken bana kendi evindeki yakınları gibi davranırdı. Fakat ben bunu böyle algılamaz onun sevgilisi gibi hareket ederdim. Çünkü kadını sikmeye kafaya koymuştum. Kadın gerçekten çok seksi birisi olduğu için gözümde her zaman seks konusunda her şey konusunda acayip görüntüler oluşturuyorum.

Seks hikaye

Yaptığım planlar her şeyi yolunda gitmesini sağlayacaktı. Bir gün komşular bize geldiğinde sizin evden garip sesler geliyor dedim. Komşum uzun zamandır yalnız yaşıyordu. Evin diğer bireyleri başka yere gitmiş eşi şehir dışına gitmişti. Eşi kamyon şoförü olduğu için uzun süre dışarıda kalırdı. Biraz daha kışkırtmak için kocan nerede biliyor musun dedim. Yola gitti bir hafta sonra gelir dedi. Bir hafta içinde ne yapıyor acaba biliyor musun dedim. Bu arada annem sen ne demek istiyorsun dedi. Yok öyle konuşuyoruz dedim. Annem mutfağa gittiğinde sen gerçekten ne demek istedin dedi. Kocan şimdi kiminle beraber biliyor musun dedim. Sen nereden biliyorsun dedi.

Seks hikayeler

Ben de yolculuk yaptım yolda neler olduğunu biliyorum dedim. Ne yapabilir ki dediğinde. Kesin bir hatun almıştır arabasına kamyonun arkasında yatağında beceriyor dedim. Aklıma neler getirdin dedi. Aklına şüphe gelse ne olacak ki adam senin haberin mi olacak karılarla sikişiyor dedim. Sen çok terbiyesiz olmuşsun konuşuyorsun dedi. Seni acayip arzuluyorum gel bir tur sana kayayım dedim. Ne demek istiyorsun annen burada bir sürü insan var terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorsun dedi. Ne terbiyesizliği amın sulanmış kabarmış anlamıyor muyum dedim. Gerçekten taytının içerisinde amı kabarmış vaziyette duruyordu. Bacaklarını ayırdı hani nerede kabarmış dedi. İşte kabarık duruyor dedim. Dudakları kabarmış kesin amının suları akıyordur dedim.

Seks hikayeleri

Sen bunları nereden öğreniyorsun film mi seyrediyorsun kitaptan mı bakıyorsun nereden öğreniyorsun dedi. Ben de boş değilim birçok kadınlar hakkında bilgim var dedim. Ne bilgin varmış dedi elini sikime attı. Oha siki kalkmış keser sapı gibi olmuş dedi. İstersen sokayım da gör dedim. Burada mı sokacaksın dediğinde gel senin eve geçelim dedim. Elektrikler de gerçekten bir ses çıkıyordu senin oğlan baksın dedi. Baksın dediğinde onların dairesine geçer geçmez kapıyı kapattık hemen duvara dayadım. Amını ısırarak yalamaya başladım. Daha sonra bacaklarını ayırdım amını öyle bir sapladım ki genç yaşta bir erkeğin sikini yiyen kadın gerçekten gözleri yerinden fırlayacak gibi olmuştu. Hiç böyle sikişmedim çok harikasın diyerek içine iki kere boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*