Arabama Çarpan Kadını Evinde Becerdim

Seks hikaye
Seks hikaye

Arabama Çarpan Kadını Evinde Becerdim

Merhaba ben Mahmut sizlere arabayla çarptığın kadın ile seks hikayemi anlatacağım.Kırmızı ışıkta beklerken arkadan arabama bir kadının yavaş bir şekilde çarptığını fark ettim. İndim arkadan tamponda hafif bir çizik vardı. Onun arabasında sinyali kırılmıştı. 35 yaşında özgür bir şekilde yaşayan nerede akşam orada sabah yapan bir erkeğim. Özellikle bu tipi karşılaşmalarda bazı şeyleri affetmediğimi söyleyebilirim. Kadın arabasından indi yanıma geldi özür diledi. Sıkıntı yok benim arabada herhangi bir hasar yok fakat istiyorsanız senin arabanın kasko karşılaması için tutanak tutmamız lazım dedim. Tamam halledelim ben bilmiyorum sen nasıl biliyorsan öyle yapalım dedi. Ben de tutanak yok dedim. Bende de yok dedi. Benim evde var diyerek olay yumuşamıştı. O zaman eve gidelim istersen orada halledelim dedim. Önce arabanın fotoğraflarını çekelim dedim.

Seks hikayeleri

Neden buraya gerek var dedi. Tutanağa eklememiz gerekiyor diye cevapladım. Bütün bunları prosedürleri hallettikten sonra evine gittik. Evi gayet açık bekar evine benziyordu. Yalnız mı yaşıyorsun dediğimde evet uzun süredir yalnız yaşıyorum dedi. Dolgun kalçaları bakımlı göğüsleri dikkatimi çekmişti.  İdare ediyorsun tek başına iyisin dedim. Kapıyı açarken domalarak verdiği pozisyon gözümün önünden gitmiyordu. Eve girdiğimizde insanı azdıran değişik bir koku vardı. Evdeki ambiyans başlı başına farklıydı. Karşıma oturdu mini eteğinin altında dolgun bacakları şahane gözüküyordu. Ben bacaklarına hayranlıkla bakarken bir anda ayırdı. Kırmızı ip külotunun örtemediği amının yanakları göründü. Bir anlık görüntüydü.

Seks hikaye

Hemen bacaklarını çapraz yaparak kalçasını devirdi. Hadi nasıl dolduracaksak yapalım dedi. Ben seni bir doldursam daha iyi olacak diye mırıldanmıştım. Duymadığını sanmıştım. Meğer duymuş. Haydi o zaman önce beni doldur nasıl dolduracaksan dedi. Pardon dediğimde kendin denin ya seni doldursam iyi olacak diye. Onu söylüyorum dedi. Sen bilirsin dedim bacaklarını ayırdım amını yalamaya başladım. Senin bunu planladığını kapıyı açarken kalçalarımın arasını koklamandan anlamıştım dedi. Gerçekten eğilince arkasına yanaşıp koklamıştım. Ben amını yaladıkça çığlık atarak boşalıyorum derken kasıldı başımı okşayarak boşaldı. Gevşemişti amının suları akmaya başlamıştı. Vakit kaybetmeden hemen üzerimi çıkardım bacaklarının arasına girerek aletimi yumuşak dolgun amının dudaklarının arasına sürmeye başladım. Ben sürtükçe hadi artık köküne kadar daldır diyordu.

Seks hikayeler

İçine daldırdım dibine kadar soktuğumda ben soktukça daha derine olduğu gibi doldur içimi diye tekrar tekrar sesleniyordu. Acele etme ne varsa attırıp dolduracağım dar amcığına dedim. Vallahi seninle buradan sevişeceğim hiç aklıma gelmemişti derken demek ki bazı şeyler bahane olması gerekiyormuş dedi. Kendi kendine mırıldanırken darbelerle içine sert bir şekilde saplıyordum. Sonra amından sertçe aletimi çektim çıkardı. Hadi biraz da ben üzerine oturayım dedi. Beni yatağın üzerine yatırdı aletimi eliyle amına sürterek üzerine yavaş bir şekilde oturdu. Zıplamaya başladı. Ben boşalıyorum dediğimde boşal içime doldur nasıl dolduracaksan dedi. İyi o zaman sen bilirsin dedim. Bütün enerjimi kullanarak kalkmış aletimi saplarken bir yandan da içine boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*