Dul Üvey Ablam Azgınlığını Bende Giderdi

Seks hikaye
Seks hikaye

Dul Üvey Ablam Azgınlığını Bende Giderdi

Merhaba Ben Ömer sizlere üvey ablam ile seks hikayemi anlatacağım. Genellikle bazı insanların hareketleri davranışları ve yaşam tarzı beni mutlu ediyor desem belki de şaşırtıcı olur. Babam yaşının ilerlemesine rağmen üçüncüye evlendiği için üçüncü evlendiği kadından 3 tane kız kardeşim olmuştu. Benden büyük oldukları için üvey abla statüsünde onlarla geçinip gidiyordum. Hiçbirisinden rahatsız olmadığım için evimize gelip gidişi içimizdeki davranışlar hiçbir sorun yaratmıyordu. En sonunda büyük ablamın eşinden sıkıntı yaşadığını öğrendim. Onların yanında daha rahat ediyordum. Çünkü o geçimsizlikten benim mutluluk duygusu çıkaracağımı hissediyordum.

Seks hikaye

Gerçekten de öyle oldu. Bir gün aşırı kavga ederek enişte evden çıktı gitti. Ablam öyle kızgındı ki ne yapacağını bilmiyordu. Odaya girmiş kanepenin üzerine uzanmış öylece yatıyordu. Ben de teselli etmek için yanına gittim. Başına bacaklarımın üzerine koyarak başına okşamaya başladım. Bu arada sıcaklık hissettiğim için sikim kalkmıştı.
Bütün bunlar olup giderken aramızda ve elektriklenme oluşmaya başladı. Hemen sırtını okşamayı kalçasını okşamaya başladım. Elimi kalçasının arasında gezdirmeye başladım. Bu arada seksi dudaklarının sıcaklığı ile sikim ısındığını hissettim. Meğer elbisemin üzerinden ağzını üzerinde gezdirmeye başlamıştı. Eliyle okşamaya başladığında işte şimdi seni sikmeye iyice kararlıyım diye düşündüm. Ben de kalçalarını okşamaya göğüslerini okşamaya başladım. En sonunda fermuarımı açtı sikimi ağzına aldı. Deli gibi boğazına kadar sokarak sikimi deliye döndürdü. En sonunda hemen kalktı kucağıma oturdu. Kucağıma oturur oturmaz külotunu kenarından sikimi amına sokmuştu bile.

Seks hikayeler

Her şey çok hızlı gelişmişti. Ben teselli etmek amacıyla onu yardımcı olmaya çalışırken o azgınlığını kızgınlığına ve çılgın tavırlarına benim üzerimde yatıştırmaya çalışıyordu. Böyle güzel bir ilişki güzel bir sikişme sonrasında ikimizin de memnuniyete zirve yapmıştı. Sonrasında ikimiz de beraber duşa girdik. Gelen olursa diye tereddüt yaşarken kimse gelemez kapıyı kilitledim dedi. Öyleyse daha sıkıntı dediğimde hiçbir şey olmaz hadi soyun çabuk dedi. İkimiz de soyunduk duşa girdik sıcak suyun altında eki posta daha kaydım. Özellikle teselli etme bahanesiyle siktiğim ablam üvey olduğu için artık benimle daha yakın olmaya başlamıştı. Enişte ile kavga edeceği zamanlarda bana geliyor teselliyi bende buluyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*