Arkadaşım Fatmayla Bir Seks Hikayem

Seks Hikayeleri
Seks Hikayeleri

Merhaba ben Filiz sizlere bir şeyden bahsedeceğim eğer sende seks hikayelerinizi bu web sitemiz den bizlere seks hikayelerinizi atabilirsiniz  nerde kalmıştım. Fatma arkadaşım beni düğününe davet etti. Fatmanın yanında oturan yakışıklı damat eşi  ona her şekilde yakışıyor gibiydi. Evlilikleri çok iyi güzel  başlamıştı. Her durumda, Fatma o sırada son derece huzurlu mutluydu. Bir gün Fatma ve kocası yanı gelin gelin ve damat bizi ziyarete geldiler. Kocasına yabancıların önünde  kaba ve sert davranması beni üzdü kırdı. Kendi kendime neler oluyor dedim, “Hayal kırıklığına uğramıştım  ailelerde ne oluyor, karı koca kavga ediyor, ağza gelmeyecek laflar yapıyor, uzlaşamıyorlardı. İlkbaharda kızımı lunaparka eğlenceye götürdüm. Orada karşıdan geçerken tesadüfen Fatmanın kocası başka bir kızla el ele yürürken gördüm ne yapacağımı şaşırdım. Fatmaya çok üzüldüm. Ertesi gün arkadaşım Fatmanın ofisine gittim ve gördüklerimi ona anlattım. Ancak Fatma söylediklerime inanmadı. kocamla mutluyum dedi görmüyorsun değil mi beklenmedik bir şekilde dedi. Sanki ben yalan konuştum gibi hissettim. Fatmaya Koçanla boşamanı söylemiyorum sadece gözlerini açmanı ve kocanı gitmeden geri almanı söylemek istedi dedim sağ soluna bak dedim ve kalbim kırıldı. Gözümden akan yaşlara engel olamıyordum. Sevgili arkadaşım Fatmadan özür diledim. O gün eve bir eyalette gittim ve arkadaşımla hiç iletişim kurmadım. Ondan sonra bir daha asla arkadaşım Fatmanın özel hayatına olmayacağına yemin ettim.

Arkadaşımla seks hikayeleri

Bir gün saat gece bir saatlere yaklaşırken kapı çaldı. Panik kalbimi doldurdu geç saatlerdi merakla. Kimin geldiğini görmek kapının deliğinden baktığımda Fatma orada duruyordu şaşırmıştım. Kapıyı açar açmaz arkadaşım ağlıyordu ve boynuma sarıldı. Üzgünüm dostum, kardeşim, arkadaşım, kördüm. Kim dost kim düşman ayırt edemiyorum. Haklısın dedi ağlamaya başladı. Kocam beni terk etti gitti evden. Başka bir bayanla evlenecekmiş dedi. Seni bu kadar uzun süre incittiğim için kendimden nefret ettim dedi. Üzgünüm üzgünüm  Sözlerini dinlemedim özür dilemeye devam etti bağışla beni dedi. Arkadaşımı sakinleştirdim ve mutfağa kahve yapmaya gittim, Su ısıtıcısını alıp geri döndüğümde, hiçbir yerde bulunamadım. En ilginç şeyler olmaya başlamıştı kapı kilidinin dışarıdan açılmasıdır.

Seks hikayeleri

Arkadaşımın esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğuna inanamadım ve belki de tuvalete gitti sandım bir banyoya baktım ağlıyor bende yanına gittim sarıldım boş ver canım dedim bu erkekler hepsi böyle üzülme kafanı takma dedim teselli ettim son onu içeri aldım güzel romantik bir film açtım birazda viski koydum çerez filim film izlemeye başladık  o sırada iki bayan solanda sevişme sahnesini izliyorduk baya içmiştik  iki misinde  kafası güzel olmuştu o sırada baktım Fatma benim elleriyle bacak arasını okşama başlamıştı bende ona karşılık vermeye başladım ve ona dedim bak erkeksizde senle sabahlara kadar eğleniriz boş ver giden gitsin senle biz canımız çektiğinden sevişelim dedim Fatma da olur dedi ve karşılıklı kadehlerimizi tokuşturmaya devam ederken biz başladık sevişmeye dudak dudağa  öpüşmeye  sonra Fatma benim mememi yalama başladı bende ellimden Fatmanın amını okşamaya başladım ellerim Fatmanın sevk sularıyla dolmaya başladı. Fatma bana artık kocamda sevgilimde sensin Selin dedi bende evet aşkım benimde kocam sevgilim sensin dedim ve sabaha kadar seviştik akşam kendimize geldiğimizde dedik dun gece süperdi her hafta yapalım mı dedi Fatma bende olur aşkım dedim ve her hafta takılmaya başladık Fatmayla selin dedi senden çok güzel sevk alıyorum dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*