Araba Sürmeyi Öğretirken Kucağa Geldi

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Araba Sürmeyi Öğretirken Kucağa Geldi

Merhaba ben Sami sizlere sürücü adayı ile seks hikayemi anlatacağım. Çalışma hayatı içerisinde farklı olayları değerlendirmeye seven birisiyim. Özellikle 42 yaşında işine ek gelir olması açısından direksiyon hocalığı yapan birisiyim. Genç sürücü adaylarına güzel hoş sohbetinle ders veriyordum. Herkes benimle araba kullanmak istiyordu. Bu nedenle arkadaşlarım günden güne çoğalıyordu. Bir gün yine mesaiye başladığımda yan tarafa güzel bir kız oturdu. Kız zayıf bedenini güzel yuvarlak göğüslü küçük kalçalar küçük dudaklı bir şeydi. Tanıştık 32 yaşında boşandıktan sonra araba kalmış fakat ehliyet olmadığı için ehliyet almaya çalışıyordu. Benden bir an önce bunu öğretmem. İstedi. Ben de senin kabiliyetine bağlı olarak bu değişir dedim.

Seks hikaye

Kabiliyetliyim istediğin zaman istediğin her şeyi yaparım dedi. Birlikte direksiyon dersine başladık. Her gün ilerledikçe muhabbetimi samimiyetimizi ilerliyordu. Aslında direksiyon eğitimi daha önce almış gibi duruyordu. Sen daha araç kullandın mı dediğimde birkaç defa denedim dedim. Öyle bir muhabbetin ardından yola çıkabiliriz dedim. Yola çıktık yolda kimseler yoktu. Kenara çektim ben bunu daha hızlı öğrenmek istiyorum dedi. O nasıl olacak dediğimde sen otur ben kucağına oturayım direksiyonu daha sağlam tutarız daha emniyetli oluruz dedi. Öyle şey olur mu sen bu işte zaten öğrenmişsin sıkıntı yok. Sen benim istediklerimi yapıyorsun ben de senin istediklerini yapıyorum hadi itiraz etme gel böyle yapalım dedi.

Seks hikayeler

İkimiz oraya sığmayız dediğimde benim ne kadar vücudum var kucağında hiç hissetmezsin bile dedi. Peki dedim koltuğu biraz geriye çekip oturdum. Kucağıma oturdu koltuğu biraz daha aşağıya indirdik ayarladık. Kucağıma oturduğumda o kadar sıcaktı ki kalçaları bacaklarının sıcaklığı vücuduma hemen geçmişti. Ateşinde muhabbetinde çok güzel dedim. Evet ateşliyim fena halde çok ateşli dedi. Hasta mısın dediğimde ne hastası ateşliyim diyorum anlamıyorsun dedi. Tamam mı peki anladım dedim. Hadi sürmeye başlayalım dedim. Tamam hadi söyle bakalım dedi. Ben ne söyleyeceğim sen söyleyeceksin tabii ki sen söyleyeceksin dedi. Elimden tuttu elimi yere koydum. Elimi göğüslerine götürdü burada söyleyeceksin dedi.

Seks hikayeleri

Her şeye rağmen tamam hadi devam et dedim. Anlaşıldı da senin derdin dedim. Elimi amına götürdüm okşamaya başladım. Göğüslerini sıktım döndürdüm dudaklarından delice öptüm. Dili ağzımdaydı. En ateşli dil dansını ilk defa bu kadar derin yaşıyordum. Daha sonra eteğini yukarıya sıyırdı sikimi fermuar açarak doğrudan amına soktu. Çok hızlısın dedim. Bunu zaten planlamıştım dedi. Bunu sana ödül olarak veriyorum. Bana araba kullanmayı öğrettiğin için dedi. Kucağımda oynayarak sikimi coşturuyordu. Sikimi çıkarmaya gerek duymadan içine boşaldım. Hamile kalırsın dedim boş ver dedin. Olmaz öyle şey dedim sen bunları boşal için de bir şey kalmasın dediğimde çöktü boşalttı. Her boşalmamda içimden daha fazla zevk hücresi çoğalmaya devam ediyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*