Eski Sevgilimle Yolda Karşılaştık Çalılıkta Arabada Çaktım

seks hikaye
seks hikaye

Eski Sevgilimle Yolda Karşılaştık Çalılıkta Arabada Çaktım

Merhaba Ben Bekir sizlere eski sevgilim ile seks hikayemi anlatacağım. Bazı rastlandılar geçmişten gelen heyecanı daha da çılgına çevirebiliyor. Eski sevgilim evlenmiş ben de evlenmiş yollarımızı ayırmıştık. Aradan 10 yıl gibi bir süre geçtikten sonra yolda karşılaştık. Hala eskisi gibi birbirimize bakıyorduk. Onların yaşadığı yerden sıklıkla geçmeye başladım. Ama en sonunda bir gün yolda giderken arabama almak için yanında durdum. Yanında durduğumda önce binmek istemedi. Etrafına bakındı kimse olmadığını fark edince kapıyı açtı yanıma oturdu. Yolumuz uzun olduğu için sohbet etmeye fırsatımız vardı. Sohbete koyulaştırdığımızda artık birbirimizi arzuladığımızda fark ettik. Kenarda durdum arabadan inerek çaldıklarını arasına doğru yürüdük. Oturduk önce birbirimize hiçbir şey söylemedik. Ben ilk hamleyi yapmak için öpmeye döndüğümde doğrudan dudaklarıma yapışmıştı bile.

Seks hikaye

Ben seninle yıllardır o anı bekliyordum diyerek önce kırgın cümlelerle söylendi. Sonunda birbirimize iyice sarılmış öpmeye okşamaya başlamıştık. Delirmiş gibi birbirimizi okşuyor sıkıyor her yerimize dokunmaya çalışıyordum. En sonunda bacaklarımızın birbirine kenetlendiğini hissettim. Bacaklarının arasına girmiştim ve beni kalçalarımın üzerinden bacakları kilitlemiştin. Fakat üzerimizde kıyafetler olduğu için sadece sıcaklığını hissediyordum. Sonrasın da gevşeyip üzerinden kıyafetlerini çıkarmaya başladım. Soyulmayalım gelen giden olur belki telefon ederler diyerek sadece üzerinde gömleği dövmelerini açtım eteğini yukarıya sıyırdım külotunu çıkardım. Ben külotunu çıkardığımda al külotum sende kalsın dedi. Fakat ben arabada kalırsa sakatlık çıkar diyerek yine yanına bıraktım. O zaman sen bilirsin diyerek ne yapacaklarını açtı önümde amını kafama dayadı.

Hikaye Seks

Her bölgesine dil darbelerini yaptıkça çılgına dönüyordu. Ayakta boşalma heyecanını doya doya yaşattım. Amını kalçalarını arkasını en güzel şekilde parmaklayarak çılgına dönüştürdüm. En sonunda yat bakalım biraz da ben seninle ilgileneyim dedi. Sikimin üzerine oturdu güzel bir şekilde boşalmamı sağladı. Üzerine oturduğu için boşalma kontrolü onda kalmıştı. Birlikte zevkin zirvesini çılgınca yaşarken en sonunda arkamdan da yapmak ister misin dedi. Artık sikim söndü sokamam dedim. Ben onu canlandırırım diyerek tekrar yalayarak canlandırdı arkasına soktu. Bir sürede öyle seviştikten sonra bir tur daha boşaldık. Daha sonra arabaya bindik yolumuza devam ettik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*